Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Gjumi Naten Nuk Me Merr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I
Gjumi Natën Nuk Me Merr
Për Ty Tuj Mendu
Shiqoj Hanën Sa Ka Dalë
Yjezit Tuj Vizllu

ref:
Eja Moj Vashë
Mos Me Lerë N´vetmi
Zemren Ty Ta Dhash
Veq Për Dashuri

Natën e Qetë
Vetmija M´shoqëron
Lotët Tuj derdhë
Zemrën ma Helmon

II
Pse M´tradhëtove kurë te Deshta
Pranë Zemrës Bujare
Dashurinë Qe Kemi Pasë
Të Ma Bëjsh Hallall-e

ref:
Natën e Qetë
Vetmija M´shoqëron
Lotët Tuj Derdhë
Zemrën Ma Helmon

Eja Moj Vashë
Mos Më Lerë N´vetmi
Zemren Ty Ta Dhash
Veq Për dashuri


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 15/09/2008


Anton Tetaj - Gjumi Naten Nuk Me Merr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjumi Naten Nuk Me Merr".
3. Video është e këngës "Gjumi Naten Nuk Me Merr", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0