Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Tetaj - Erdh Pranvera Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Erdh Pranvera Moj çelë Qershija Moj
Unë Rri Tuj Mendu
Kush M´i Qanë Hallet E Mija Moj
Ajo Qe E Deshta M´u Largu

II
Kam Gjithë Ditën Moj qi Po të Pres-e Moj
Du Me të Pa Me Sy
Nëna Yte Moj Edhe Baba Moj
T´kishin Mbyllë O Në Dry

III
Shkoj Në Qeshme Moj Me Mbushë Ujë Moj
Aty Të Pres Ty
Ktheva Kokën Moj E Shikjova Moj
Ata Ishin Lot E Mi


Ky tekst u dërgua nga Anton Tetaj-tony


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anton Tetaj
Publikimi: 24/05/2016


Anton Tetaj - Erdh Pranvera Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdh Pranvera Moj".
3. Video është e këngës "Erdh Pranvera Moj", por nuk këndohet nga Anton Tetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Tetaj:


Komente 0