TEKSTESHQIP

Antonela Çekixhi
Dua Te Kendoj
Lyrics

Dua qe te kendoj me gjithe zemren time.
Qe te dal para publikut dhe te mos keme frige.
Une dua qe te kendoj sepse e dashuroj muziken.
Askush sme ndalon qe ta plotesoj endrren time.
Une e adhuroj muziken sepse me ben te ndihem me mire.
Une dua te kendoj,une dua te kendoj
edhe pse sjam mesuar qe te kendoj
une do te kendoj, une do kendoj

DËRGOI: