Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antonela Çekixhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Antonela Çekixhi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Antonela Çekixhin mund ta keni fiksuar si vajzën e vendosur të X Factor. Ajo tregoi që kur dëshiron diçka do ta marrë, pavarësisht gjithçkaje dhe do të punojë fort, gjë që vazhdon ta dëshmojë edhe sot me postimet e videove cover në Instagram. Diçka e tillë ka tërhequr vëmendjen e këngëtarit kolumbian me famë botërore, Maluma, që siç duket, e ka pëlqyer aq shumë interpretimin e saj të këngës së tij të fundit “Felice los 4”, sa e ka ndarë me 25 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kosovare Xhoni

Samanta

Viki

Kristela Gjoka

Blerina Osaj

Albina Xhons

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Onanta Spahiu

Anisa Dervina

Juna Manaj

Tags: Antonela Çekixhi, Antonela, Antonela Cekixhi


Komente mbi këtë artist