Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antrax - Intro 2010 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


insect:
Senin ta prunum qka po don ma shum
per fat t'keq do qesin kanun e une qes album
niher e dhin vet e n'fund prap e honka
um sulmon per me than njerzit qy qysh shajka neper kanga
Jo pasha neren per kit sport nuk ki shkaqe
sherri jem jav qiti inatqorve lot n'faqe
s'nje ma realitetin me shpreh qata qe e ki than
ti m'qet diss me ta rrit famen veq 1 her me ta kthy t'shamen

kaci style:
Ku nanen tane ku o rrot same n'zon teme mos prek
s'bazona n'pronen tane
se un krahasona me qata qe ma dojn t'miren
jo si ti pa jet qe ton kohen e krun biren
Shko komentoj kang e mija ne foruma
qaq sa bana deri sot kisha mujt mi ba 5 albuma
E ngova ni Track list dosti jem pa kontrast
pa sukses n'ardhmeri e maje n'men emrin
ANTRAX


Ky tekst u dërgua nga Liridon Muqaku   doonn


Nuk kemi video për këtë këngë.


Antrax
Publikimi: 10/07/2013


Antrax - Intro 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro 2010".
3. Video është e këngës "Intro 2010", por nuk këndohet nga Antrax.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antrax:


Komente 0