Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Antre

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Antre është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Antre merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Bravo". Në vitin 2006, Antre publikon albumin "Hapi I Pare". Në vitin 2009, Antre publikon albumin "Fenomen". Më datë 24 Prill 2012, Antre publikon videoklipin "Kolazh". Më datë 3 Janar 2013, Antre publikon videoklipin "Jete Qeni". Më datë 13 Qershor 2014, Antre publikon videoklipin "Stacioni I Fundit". Më datë 11 Qershor 2016, Antre publikon videoklipin "Hap Pas Hapi", në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareFenomen (2009)

Hapi I Pare (2006)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Kola

Genti Deda

Armend Ademi

Keler Sufja

Joni Aliraj

Adriano Rama

Gussi

Petro Xhori

Kelly

Devis Xherahu

Tags: Antre


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet