Antre
Antre
Antre
  • Vendlindja:
  •  Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Antre është këngëtar i njohur. Në Prill 2006, Antre merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Bravo".

Në vitin 2006, Antre publikon albumin "Hapi I Pare".

Në vitin 2009, Antre publikon albumin "Fenomen".

Më datë 24 Prill 2012, Antre publikon videoklipin "Kolazh".

Më datë 3 Janar 2013, Antre publikon videoklipin "Jete Qeni".

Më datë 13 Qershor 2014, Antre publikon videoklipin "Stacioni I Fundit".

Më datë 11 Qershor 2016, Antre publikon videoklipin "Hap Pas Hapi", në bashkëpunim me Marko.

Më datë 28 Korrik 2017, Antre publikon videoklipin "Toka Toka".

Më datë 4 Maj 2018, Antre publikon videoklipin "Kthehu". Teksti u shkrua nga vetë Antre. Për orkestrimin u kujdes Natti.

Më datë 8 Shtator 2018, KMC publikon videoklipin "Profesori", në bashkëpunim me Antre. Muzika e këngës dhe orkestrimi u punuan nga De Vox.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0