Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antre - Jete Qeni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  5

me shkruan per pushime vjen sivjet, i ke nja 2 provime per ne vjeshte ,dergon mesazhe dhe fotografi ;ku perqafon qenushin tend te zi ,qenushi jot hidhet ne divan shikon kur trupin tend me shampo lan ,dhe ne krevat ne anen time rri ma hoqi trurin ky qenush zi dhe ne krevat ne anen time rri ma hoqi trurin qenushi yt i zi ;e kam zili qenushin tend te zi kur ti meson ne preher ai te rri ;po nk e di e ka ai dhe fatin ;qe natn bashk ta ndani ju krevatin,po nk e di e ka ai dhe fatin ;qe natn bashk ta ndani ju krevatin ....nje puthje me buzkuq dergon ne leter se sa te kam munguar ,edhe nje zemer ,te bej durim ta maresh ti diplomen dhe bashk do te jemi kur ta mbarosh shkollen .Qenushi i mendushem ska oreks preet nga goja jote ta ushqesh kerkon ti falesh me teper dashuri ma hoqi trurin ky qenush i zi kerkon ti falesh me teper dashuri ma hoqi trurin qenushi yt i zi. REF: E KAM ZILI qenushin tend te zi kur ti meson ne preher ai te rri , po nk e di e ka ai dhe fatin qe naten bashk ta ndani ju krevatin x2 me fal e di po sillem si i vogel kjo largesi mu duk si fundi i botes ,nje xhelozi ne zemren time ndezi po CEST LA VIE (selavi) kur thon edhe francezet x2.e kam zili qenushin tend te kur ti meson ne preher ai te rri po nk e di e ka ai dhe fatin qe naten bashk ta ndani ju krevatin x2
Antre
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/01/2013
Video Produksioni: MAX Production


Antre - Jete Qeni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jete Qeni".
3. Video është e këngës "Jete Qeni", por nuk këndohet nga Antre.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antre:


Komente 0