Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Hamati - Aman Djalo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ah moj nene, nena ime
Ndjej shume mall dhe dashuri
Eshte nje djale moj, deli djale
Zemres ç'mi ka bere magji.

Ref.
Dita nate behet per mua
Sa here ty une prane s'te kam
Ç'faj kam une mor qe te dua
Aman djalo mor aman

Jo mor jo, nuk e harroj dot
Kur me the te dua vash'
Mendjen, zemren me kto duar
Aman djalo se ç'ti dhashe.

Ref.
Dita nate behet per mua
Sa here ty une prane s'te kam
Ç'faj kam une mor qe te dua
Aman djalo mor aman.
Anxhela Hamati
Publikimi: 18/06/2017
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Vojsava Alia
Video Produksioni: Frame Company Albania


Anxhela Hamati - Aman Djalo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Djalo".
3. Video është e këngës "Aman Djalo", por nuk këndohet nga Anxhela Hamati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Hamati:


Komente 0