Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - Habibi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Muzika:

Anxhelo Koci

Teksti:

Endrit Mumajesi

Orkestrimi:

Alsked Rrenja

Video Produksioni:

EGO Films

Komente

Asnjë Koment

21/09/2018

2018-09-21T16:00:10+00:00REF. 2x:
Habibi amale, habibi amale
ma le zemrën tënde ta kem
s'do e lëndoj asnjëherë

Uh baby,
zemra jeme je veç ti
me dasht tjetër unë jo s'di
Ama se tu m'bo kaj

and you know that
pa ty une s'e kam t'leht
edhe ti pa mu njejt
je tu u nal

2x
Hey my lova
Larg teje e provova
o sa keq unë u bona
ja ku jam unë ktu prap

REF. 2x:
Habibi amale, habibi amale
ma le zemrën tënde ta kem
s'do e lëndoj asnjëherë

Uh baby,
Pes minuta ti lermi
Dhe një herë du me t'ni
Du me t'fitu prapë

You know that,
Une e di pse ke nejt vetë
Tan ktë kohë ti po m'pret
S'mujna me ty larg

REF. 2X
Hey, my lova
Larg teje e provova
U sa keq unë u bona
Ja ku jam unë ktu prapë

REF. 2x:
Habibi amale, habibi amale
ma le zemrën tënde ta kem
s'do e lëndoj asnjëherë


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kartolina (2)

5
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet