Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Anxhelo Koci - Madam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  11

Komente

2 🔥

14/02/2020

2020-02-14T17:00:04+00:00

Muzika & Teksti:

Anxhelo Koci

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Alsked Rrenja
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem

A thu per mu a po menon
T'lutna ti mos me harro
Se si ti nuk gjej mo
S'ka si ajo jojojo
Se per mu ishe ti
Per mu ishe dashnii
E per me hek ket merzii
Per ty po pii
Ejjaa dhe ni her ti ejaa
Se per ty kom ndjenja
Tash per ty flet zemrraa

Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem

Nuk kom dasht me ta thy zemren
S'di pse nuk m'beson
Per mu ishe femna e jetes
Tregom ka po shkon
Kisha prit edhe ton jeten
Se me shpirt te duu
Ta kishe dit s'do kishe shku
Na Na Na Na

Ejjaa dhe ni her ti ejaa
Se per ty kom ndjenja
Tash per ty flet zemrraa

Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem

Kartolina (2)

7
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet