Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Miho - Krijese E Nates  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

15/08/2012

2012-08-15T11:22:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krijese E Nates" kënduar nga Anxhelo Miho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anxhelo Miho i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet