Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Aragona Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Aragona Band është një grup artistësh i njohur. Bendi tashmë i njohur për publikun kosovar Aragona Band, pas disa viteve muzikë ‘live' nëpër lokalet e Kosovës. Më datë 21 Prill 2012, Aragona Band publikojnë videoklipin "Vajza Anonime". Teksti u shkrua nga Mithat Sadiku. Videoklipi u prodhua nga Asha. Me këtë këngë, Aragona Band marrin pjesë në VFM në vitin 2012. Anëtari i grupit, Shpend Haxhijakupi, ka pohuar për se është ndarë i kënaqur me këtë këngë dhe ka shtuar se këtë vit ata do të vij...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Etno Classic

King Records

Future Steps

Zanzi Band

Rock Gjinis

Maad Linkz

Glasses

Seleksioni 039

Bam

Machiato Band

Tags: Aragona Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet