Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aragona Band - Linda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jo smund te jetë Linda
Ajo më do mua
Ka qenë dikush tjetër
Mik ti je gabuar

Linda jeton për mua
S’dua ta besoj
S’mund të më tradhtoj
Jo nuk mund ta bëj

REF 2x:
Linda për mua vdes
Jo nuk ish Linda
Asnjëhere në asnjë jetë
S’më lëndon Linda
Nata e saj’ jam vetëm unë
Miku im beso
Linda s’ësht ajo

Sa herë jam vonuar
zemrën ja kam vrarë
Beso mik I vjetër
Lindën se ke parë

Linda jeton për mua
S’dua ta besoj
S’mund të më tradhtoj
Jo nuk mund ta bëj


Aragona Band - Linda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Linda".
3. Video është e këngës "Linda", por nuk këndohet nga Aragona Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aragona Band:


Komente 1