Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arash & Aysel - Always Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Always on my mind
Always in my heart

I`ve been waiting for you night after night
Like a shadow staying close to the light

Suddenly you stand beside me and I see
A million burning stars
Oh

You are
Always on my mind
Always in my heart
And I can hear you call my name
On a mountain`s high
Always on my mind
Always in my dreams
I wanna hold you close to me
Always all the time

I believe I`m addicted to you
In your eyes I see dreams coming true
Finally I have found you and now
I will never let you go
No

You are
Always on my mind
Always in my heart
And I can hear you call my name
On a mountain`s high
Always on my mind
Always in my dreams
I wanna hold you close to me
Always all the timePublikimi: 18/05/2009
Festivali: EurovisionMë Shumë Këngë Nga Arash:


Komente mbi këtë këngëArash & Aysel - Always
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Always".
3. Video është e këngës "Always", por nuk këndohet nga Arash & Aysel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.