Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Arba-G është një këngëtar. Arbenit Zuka [Arba-G] merret me muzik qe nga mosha 13 vjeqare. Kenga e pare e ti e njohur titullohet "Kur Nihet Zoni" bashkpunim me ri2er por me nofken Da Freak. Per here te par merr pjes ne koncert ne Fush Kosov me 2o.11.2oo9 me kangen 'kur nihet zoni'. Arbenit Zuka [Arba-G] ka thene se muzika do jet gjithmon nje e ardhme e tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ecstasy Tlg

Danog

King

Ridi

Trimi A.K.A Dr.L

Sttyler

Elines

Loyal Man

Mafia

Gold King


Tags: Arba-G, Arba G, Arbenit Zuka

Krijo Një Kartolinë