Arbanna
Arbanna

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Arbanna është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 19 Mars 2023, Arbanna publikon videoklipin "Ani Ani". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Arbanna, teksa për arranzhimin u kujdes Granit Gashi. Videoklipi u prodhua nga Kotorri, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi. Më datë 14 Prill 2023, Arbanna & Turabi publikojnë videoklipin "Karamele". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Arbanna & Granit Gashi. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u reali...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0