Arben Bytyqi
Arben Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Arben Bytyqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Kengetar i muzikes popullore, i cili njihet per kengen "Emine-m" me reperin MC Qoppa, por edhe per muziken popullore qe kendon me vellane e tij. Më datë 11 Korrik 2011, Arben Bytyqi publikon videoklipin "Sillu Sillu". Më datë 29 Gusht 2011, Mc Qoppa publikojnë videoklipin "Emine-m", në bashkëpunim me Arben Bytyqi & Bledi. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Me këtë këngë, Mc Qoppa marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 11 në vitin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Official Youtube

Komente

1 🔥

1 Komente

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arben Bytyqi

Komente 1