Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Delaj - Kur Ti Pash Rruzat Ne Fyt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Prej një shpati kur o ti lshova sytë,
kur ti pash rruzat në fyt
Kur ti pash rruzat në fyt,
krejt prej mendjes jam o habit
Krejt prej mendjes o jam habitë,
kam çu dorën o alltin me qit
Kur e nxora alltin prej brezi,
mu mush mendja o me i ra veti
Mu mush mendja veten o me e mytë,
shpejt syzeza o mu avit
Shpejt syzeza o mu avit,
djali o i dadës mos u habit
Djali o i dadës mos u habit,
smut jam kan o qe 5 jav dit
Smut jam kan qe 5 javë,
nuk je ardh o dadën me e pa.
Me pas kan djal o dej te ara,
isha çue dada e të kish dal përpara o hej

Ky tekst u dërgua nga Leonard KryeziuPublikimi: 28/11/2012


Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:


Komente 0


Arben Delaj - Kur Ti Pash Rruzat Ne Fyt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ti Pash Rruzat Ne Fyt".
3. Video është e këngës "Kur Ti Pash Rruzat Ne Fyt", por nuk këndohet nga Arben Delaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.