Arben Dema
Arben Dema

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Arben Dema është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore shkodrane. Më datë 3 Nëntor 2011, Arben Dema publikon videoklipin "Ndahet Zemra Ne Dy Pjese". Më datë 26 Qershor 2014, Eli Malaj & Arben Dema publikojnë videoklipin "Ban Dasem Shkodrani". Më datë 8 Tetor 2018, Grupi Diamant publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0