Arben Emini
Arben Emini

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Arben Emini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 8 Shkurt 2019, Arben Emini publikon videoklipin "Pleqte E Xhamise". Më datë 11 Janar 2020, Arben Emini publikon videoklipin "Kubja Jeshile". Produksioni audio u realizua nga Fatmir Muja. Më datë 12 Mars 2021, Musli Musliu & Arben Emini publikojnë videoklipin "Gurbetcari Pa Nane". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Më datë 12 Nëntor 2021, Arben Emini publikon videoklipin "Hurma E Pangrënë". Muzika dhe teksti i këngës jan...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1