Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arben Gjeloshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Arben Gjeloshi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 20 Tetor 2009, Arben Gjeloshi publikon videoklipin "Cuni Ne Kurbet". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 10 Maj 2013, Arben Gjeloshi publikon videoklipin "Mori Cike Moj Te Pojata". Më datë 10 Maj 2013, Arben Gjeloshi publikon videoklipin "Na Leu Dielli". Më datë 8 Mars 2016, Adelina Ndoj & Arben Gjeloshi publikojnë videoklipin "Rastesi". Më datë 30 Dhjetor 2016, Vida Kunora & Arben Gjeloshi publikojnë videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ekrem Rama

Fahrush Azemi

Fatlum Llugaliu

Toni Ujkaj

Shkelzen Azemi

Hajro Ceka

Ismet Aloshi

Cani Etemi

Fadil Riza

Smail Puraj


Tags: Arben Gjeloshi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet