Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Kurteshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 48 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Arben Kurteshi është një shkrimtar. Shkollën fillore e kreu në SHF “Selami Hallaçi”, ndërsa të mesmen në gjimnazin “Zenel Hajdini”, drejtimi i mjekësisë. Më 1991 migroi në Zvicër, ku edhe vazhdoi shkollimin në Kolegjin Akademik “Akademie Gesellschaft” (AKAD) në Cyrih, drejtimi Ekonomi e ndërmarrjeve. Arbeni është njohës i mirë edhe i gjuhës gjermane, angleze dhe frënge. Përveç punës profesionale si menaxher farmaceutik, ai merret edhe me shkrime, kryesisht t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Blerim Bytyçi

Veron Hoxhaj

Lulzim Kalaj

Ilir Koro

Sajmir Hide

Shkëlqim Ziraj

Kasam Shaqirvela

Romario Xhaferri

Orhan Dauti

Endri Nazarko

Tags: Arben Kurteshi


Komente mbi këtë artist