Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Mjetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Arben Mjetaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. AUTOBIOGRAFI E Arben Ndue Mjetaj: Qysh n'moshen 14 vjeçare n'vitin 1998, jam aktivizu korist n'korin e kishes françeskane per rreth 6 muaj dhe i kam shkeput maredhanjet me muziken deri n'vitin 2005 n'moshen 21 vjeçare. Prej vitit 1998-2002 kam studiu n'shkollen e mesme t'pergjithshme "Jordan Misja"Shkoder. Prej vitit 2002-2006 kam studiu ne Universitetin"Luigj Gurakuqi" fakulteti i infermieristikes,dega Infermieri e pergjithshme, Shkoder. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ummet

Meti Maloku

Behar Lekaj

Big Night

Ismet Aloshi

Admir Prekaj

Tini (Vlorentin Vladi)

Arbër Arapi

Fifty

Eroll Dogani

Tags: Arben Mjetaj


Komente mbi këtë artist