Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arbër Arapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Arbër Arapi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Në vitin 2002, Arbër Arapi merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Dhjetor 2003, Arber Arapi merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Bota Ime". Në Dhjetor 2004, Rosela Gjylbegu & Arber Arapi marrin pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Peshperitje Zemrash". Në Dhjetor 2006, Arber Arapi merr pjesë në Festivali i 45-të në RTSH me këngën "Në Fund Të Botës". Në Nëntor 2007, Marsida Saraci & Arber Arapi marrin pjesë në Kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Bashkëshorti i

Marsida Saraçit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fatjon Hoxha

Admir Prekaj

Ummet

Eroll Dogani

Arben Mjetaj

Ismet Aloshi

Dritëro Shaqiri

Big Night

Marlen Qelia

Behar Lekaj


Tags: Arber Arapi, Arbër Arapi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet