Arber Gjota
Arber Gjota

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Arber Gjota është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2015, Arber Gjota publikon albumin "Live 2015". Në vitin 2016, Arber Gjota publikon albumin "Live 2016". Më datë 3 Nëntor 2017, Arber Gjota publikon videoklipin "Karamele". Arbër Gjota ka lansuar këngën “Zemrën Kam Me Ta Marr”, e cila është një baladë me temë dashurie. Supersonic është produksioni muzikor që ka realizuar këngën e Arbërit. Projekti vjen i shoqëruar edhe me një videoklip të bukur, që është punuar në Shqipëri nga a...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0