Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Arber Krasniqi është një këngëtar i njohur. Arbëri është kompozitor i muzikës filmike dhe teatrale. Ai kishte kompozuar edhe një këngë për filmin e prodhimit amerikan të titulluar “My Sekret War”, ndërsa më herët e ka realizuar edhe muzikën e shfaqjeve “Komedi e Kuqe” dhe “Fati i Rozit” – kjo e fundit u shfaq edhe para publikut amerikan në New York. Krasniqi po ashtu e ka bërë muzikën edhe për filmin dokumentar “House No.57”. Muzikanti ka kompozuar edhe shumë këngë të tjera. Përveç kësaj, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gzim Roci

Ardi (Ardian Hasaj)

Rapp Dogg

Shaban Rogaci

Lindi

Breaker G

Fati Sinani

Arjan Effecti

Erkan Kumanova

Mc Mitrovicali

Tags: Arber Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet