Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Krasniqi - Please Stay Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You’re looking good my darling,
A beautiful young girl
I see that you’re leaving
Gonna leave me all behind
Well, you broke my heart…
Good luck…Good Bye

But one day you’ll feel lonely
An old woman left alone.
You’ll remember the words I’ve said
A tear will fall from your eyes
You’ll regret and cry till those beautiful eyes go dry.

Monday comes tomorrow,
Next month yesterday
Time goes so fast…
Make time pass away
And you my love please stay…


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arber Krasniqi - Please Stay
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Please Stay".
3. Video është e këngës "Please Stay", por nuk këndohet nga Arber Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Krasniqi:


Komente 0