Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Krasniqi - Te Kam Fale Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dimri dhe qielli i zymte
Edhe piken e fundit t'jetes sa nuk ma moren,
Dashuria jone e kalbun veq shpirtin ma grryejti
Tkam pa ne sy e te kam fale se veten s'e kam pa...
Ne syte e tu te derrmuem te jetes t'kam fale

T'kam fale, e tfali prape,
qe kurre e imja s'ke me kane.
T'kam fale, e tfali prape,
qe kurre e imja s'ke me kane.

Dimri dhe qielli i zymte
Edhe qjelli ngryset kur ti nuk buzeqeshe,
Por dashuria jone e kalbun veq shpirtin ma grryejti
Tkam pa ne sy e te kam fale se veten s'e kam pa...
Ne syte e tu te derrmuem te jetes t'kam fale

T'kam fale, e tfali prape,
qe kurre e imja s'ke me kane.
T'kam fale, e tfali prape,
qe kurre e imja s'ke me kane...


Arber Krasniqi - Te Kam Fale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Fale".
3. Video është e këngës "Te Kam Fale", por nuk këndohet nga Arber Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Krasniqi:


Komente 0