Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Mavraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arber Mavraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 18 Janar 2019, Arber Mavraj publikon videoklipin "Falje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Diamant Sinanaj. Në vitin 2019, Arber Mavraj publikon albumin "Live 2020"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2020 (2019)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fidaim Gashi

Faton Avdyli

Ferki Veseli

Iljas Limani

Ismajl Ismajli

Arbër Aliu

Arbnor Dulla

Afrim Spahiu

Gzim Hajdini

Shaban Bytyqi

Tags: Arber Mavraj


Komente mbi këtë artist