Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbinio

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arbinio është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Shtator 2020, Arbinio publikon videoklipin "Favela". Teksti i këngës u shkrua nga Arbinio. Produksioni audio u realizua nga Čekic....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

J.B.

Dora

Underground Mc

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Fabiani

GRD

Tags: Arbinio


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet