Arbnor Berisha
Arbnor Berisha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Rahovec
  • Mosha:
  • 31 VjeçBiografia

BIOGRAFIA: Arbnor Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Ka filluar te merret me muzike qysh ne moshen 16 vjeçare. Nga rrethanat, filloi vone te merret me xhirime dhe videoklipe dhe eshte drejt suksesit. Më datë 31 Janar 2013, Arbnor Berisha publikon videoklipin "Muzika N'maksimum". Më datë 14 Korrik 2016, Arbnor Berisha publikon videoklipin "A Ti Zemer". Më datë 26 Prill 2017, Arbnor Berisha publikon videoklipin "S'je Me Mua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0