Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbnor Dulla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Arbnor Dulla është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Faton Avdyli

Iljas Limani

Bujar Gashi

Qemal Stafasani

Arber Mavraj

Ferki Veseli

Arbër Aliu

Fidaim Gashi

Afrim Spahiu

Lirigzon Emini

Tags: Arbnor Dulla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet