A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbnora Rexhepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  52
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Arbnora Rexhepi është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Arbnora Rexhepi filloi te kendoje ne festivalin per femije qe nga mosha 5 vjecare. Më datë 26 Janar 2012, Arbnora Rexhepi publikon videoklipin "Ç'ka Të Vesh" dhe ka shkruajtur vete tekstin e kenges. Më datë 26 Nëntor 2012, Arbnora Rexhepi publikon videoklipin "Gezuar Shqiperi". Muzika e këngës u punua nga Hysni Klinaku, teksti u shkrua nga vetë Arbnora Rexhepi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Hysni Klinaku. Në Prill 2014, Arbnora Rexhepi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Muzhaku

Lorina Dula

Erza Hoti

Roza Sadiku

Blinera Jashanica

Albana Berisha

Edueda Salihaj

Elta Ademi

Vesa Berisha

Sala Jashari


Tags: Arbnora Rexhepi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019