A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbnore Kleçka

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Arbnore Kleçka is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Më datë 3 Qershor 2015, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Gurbeti Si Xheneti". Në vitin 2015, Arbnore Kleçka publikon albumin "Cka Prizreni Ce Po Dridhet". Më datë 13 Mars 2016, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Më Mungon". Më datë 2 Shkurt 2018, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Block Ne Fb". Më datë 8 Dhjetor 2018, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Vajza Ime Elena"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Raimonda Kovaci

Shemsie Gashi

Majlinda Topanica

Xhemile Veselaj

Blerina Gashi

Sanimete Krasniqi

Sala Maloku

Drandofile Rama (Filja)

Remzije Strumcaku (Rema)

Valbona Spahiu


Tags: Arbnore Kleçka, Arbnore Kleqka, Arbnore Klecka, Arbnora Kleqka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019