Arbnore Kleqka
Arbnore Kleqka
Arbnore Kleqka
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Arbnore Kleqka është këngëtare e njohur. Më datë 3 Qershor 2015, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Gurbeti Si Xheneti".

Në vitin 2015, Arbnore Kleçka publikon albumin "Cka Prizreni Ce Po Dridhet".

Më datë 13 Mars 2016, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Më Mungon".

Më datë 2 Shkurt 2018, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Block Ne Fb".

Më datë 8 Dhjetor 2018, Arbnore Kleçka publikon videoklipin "Vajza Ime Elena".

Më datë 17 Shtator 2022, Arbnore Kleqka publikon videoklipin "Vajzat Ne Gurbet". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Besnik Zikolli. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1