Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbri Dhe Shkupi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arbri Dhe Shkupi është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2006, Arbri & Shkupi marrin pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Skënderbeu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arbri Dhe Shkupi

Komente 0