Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Arday është një këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 5 Tetor 2015, Arday publikon videoklipin "Bashke", në bashkëpunim me Gent Sheholli. Më datë 24 Nëntor 2016, Taulant Bajraliu & Arday publikojnë videoklipin "Ajo". Muzika e këngës u punua nga Genc Prelvukaj (Gentz), teksti u shkrua nga Arday, ndërsa për orkestrimin u kujdes Genc Prelvukaj (Gentz). Më datë 9 Prill 2017, Milot (Etnon) publikojnë videoklipin "A Duhem", në bashkëpunim me Arday & Fajt. Teksti u shkrua nga Milot Hasangjeka...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cufa

El-Metro

Jetmir Abazi

Gvzmend

Rbs

Marin Jancu

Mr. Babushi

Dr.Rabbit

Snero

Double D

Tags: Arday


Komente mbi këtë artist