Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ardian Bujupi - Yallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yallah".
3. Video është e këngës "Yallah", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi - Yallah  (Feat. Mavie)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Melodia"

Komente

Asnjë Koment

26/05/2017

2017-05-26T17:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Yallah" kënduar nga Ardian Bujupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Marsi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

YALLAH pina co’peruana
S’nalna deri hasta mañana
YALLAH trupi like me mexicana
Z’dim me u nal Naa, na na na na
..
Drip Drip shit, pa click on the beat
Bang Bang shit, pa limit ti se ke dit
Prit prit prit se seni o' lit
Kto pussy fake i zhduki Magic trick.
..
I ball si jordani
Per kto minazha Jam sikur cardi
Yep yep yep yep, S’munesh mem nal ti
Don’t mess with me shawty, Se cani te nani.

U bi**hez got scared when u heard dat
casa de papel ma shum se prej anabel
Edhe dreqi ka frik sa her qe kjo qika del..
U know that igive em hell
Hahahahahaha..
..
Clasy like rihana
Crazy lady gaga
Chilling marijuana
Hey mama hey mama
...
YALLAH pina co’peruana
S’nalna deri hasta mañana
YALLAH trupi like me mexicana
Z’dim me u nal Naa, na na na na
...
KOT KOT fol ti!
Ti me jet reale te dallon spoti
Jeni same shit ju dallon vec barkodi
Cuni po ben bllof bohet kishe un jom bobi
Doket sime fitu lloto nese une shkoj i foli
..
And I twerk to the beat
Se pranon qe tpelqen por koka te leviz
Mos thuj Ti se ke dit!
Jam MARSI prej MARS vi ntok e boj drit.
...
Clasy like rihana
Crazy lady gaga
Chilling marijuana
Hey mama hey mama
...
YALLAH pina co’peruana
S’nalna deri hasta mañana
YALLAH trupi like me mexicana
Z’dim me u nal Naa, na na na na.Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë