Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Bujupi - Melodie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melodie" kënduar nga Ardian Bujupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Michael Jackson. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I woke up yesterday
Knowing I was lost and passed away
I felt my destiny were sad the rain
Going know her way

There's sound of the melody
I got song you enchanted me
And the sound of your voice
Make my heart keep turn
To the music got to love that filled my mind
Melodie, you're my symphony
All the song to me
You're my only

Melodie, you're my everything
Make me wanna sing
For you only
Oh, oh
(I see you love me)

The long and winding road
Is much shorter now that you're here with me
But when you lend my mind
Have an answer now love don't hold me
All the girls have bringhten now
And the darkness is lighter now
Is my mind I can hear
The band start to play
Hello tomorrow
Goodbye you today

Melodie, you're my symphony
All the song to me
You're my only

Melodie, you're my everything
Make me wanna sing
For you only

Beautiful morning
Oh happy day
And you know there's music to my ears
Every word that you say

Melodie, you're my symphony
All the song to me
You're my only

Melodie, you're my everything
Make me wanna sing
For you only

(Fade out)

Publikimi: 12/05/2017Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:


Komente mbi këtë këngëArdian Bujupi - Melodie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melodie".
3. Video është e këngës "Melodie", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.