Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Ardian Bujupi - Kanye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kanye".
3. Video është e këngës "Kanye", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ardian Bujupi - Kanye Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Arigato"

Komente

Asnjë Koment

25/04/2018

2018-04-25T09:30:01+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kanye" kënduar nga Ardian Bujupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ledri Vula. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qado juve ju vjen mërzi
Yeah ky djali unik
Qato me asnjonin nuk munesh me përzi
Yeah ky djali shumë nalt
Asnjonin nuk ka përmbi vec universi
Yeah ky djali smart deri sa t’tjerët munohen dirty
Fjalët mani për veti vec bima spllifin let me burn it

Këtij djalit asnjëherë nuk ja Kayne
Kanye Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, veç lek Kanye

[REF.:]
Këtij djalit asnjëherë nuk ja Kayne
Kanye Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, veç lek Kanye

Yeah cili me cilin po prishen
Cili me cilin po ndreqen
Cili ta don t'mirën, e cili t'keqen
Jau kallzoj story-n ndryshe
Cili me cilin po leqet (huh?)
Cili nuk o me kon nesër
Cili po djeget si letër
Cili s'pe len asnjë vepër (huh?)
Cili n'histori me veper
N'pidh t'nonës
Kejt ata që dojnë me na bo, n'pidh t’nonës
Unë rrugës tem edhe ti t’tones
Deri sa ti Big une Notorious
I'ma run shit, run-run Forest
Plagët që i kom pas ja kom lonë kohës
Asni sen nuk e lo me m’ik pi dorës
Mu kan pi komt tu shëtit rreth botës, rreth botës
Ndodh që rri shtremb po foli drejt
Nuk shoh vec larg unë shoh përtej
Ka ngjyra tjera po rahat jom zi
Jo ti s'je unë as unë s'jom ti, Vula

Këtij djalit asnjëherë nuk ja Kayne
Kanye Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, veç lek Kanye

[REF.:]
Këtij djalit asnjëherë nuk ja Kayne
Kanye Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, Kanye Kanye
Veç lek Kanye, veç lek KanyeMë Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë