Më mbaj mend (për 1 muaj)


Helly Luv - Guns & Roses

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Guns & Roses".
3. Video është e këngës "Guns & Roses", por nuk këndohet nga Helly Luv.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Helly Luv - Guns & Roses  (Feat. Ardian Bujupi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  74

Komente

Asnjë Koment

18/12/2018

2018-12-18T16:58:17+00:00[Verse 1:Ardian Bujupi]
Vina rraketa
Kerret e shpejta
N'dora rolex-a
Louis Cartiera
Qka po mungon
Sen spo mungon
Louis vuitton
Kerrin e ron
Po pi shum pi un
Loqka full me canta
Hey Merry Christmas
Per cdo dite blena dhurata
Eh nese sheh shampanja ndezuna me flaka
Po vin te na, po vin te na (hey ej)

We making money e e e e e
Make it rain on me e e e e e

[Chorus: Ardian Bujupi & Helly Luv]
Lej kta krejt let folin
Na jem rrahatatata
We got guns and and we got roses
We step like uh la la
N'fakt si nihet zoni
Rrahatatata
We step like uh la la
We step like uh la la

[Verse 2:Helly Luv]
Hey I'm rolling out with my boo
Countin money with my crew
Haters I dont f**k with you
I aint f**king with you
Hey Careful what you gonna say
Im the boss i make the waves
with my yatch in Saint Tropez
In Saint Tropez
Bang bang baby bye bye
wroom wroom when I drive by
Click clack in my Gucci bag so fly,
Ching Ching in Dubai

Make it rain on me
That's how we run the game
We're hustling night and day
We're hustling night and day-ay-ay-ay

[Chorus: Ardian Bujupi & Helly Luv]
Lej kta krejt le t'folin
Na jem rrahatata
We got guns and and we got roses
We step like uh la la
N'fakt si nihet zoni
Rrahatatata
We step like uh la la
We step like uh la la

We're making money
We're burning money
Let's spend the money
We're throwing money

[Trumpet Move]

[Chorus: Ardian Bujupi & Helly Luv]
Lej kta krejt le t'folin
Na jem rrahatata
We got guns and and we got roses
We step like uh la la
N'fakt si nihet zoni
Rrhattatata
We step like uh la la
We step like uh la la
We step like uh la la


Ky tekst u dërgua nga E.BKartolina (3)

7
15
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet