Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Bujupi - Arrita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Aj aj aj
Ardian, yo
Bam bam bam boom boom boom

Jeta krejt guz, krejt hallakama
Femnat si kuklla, djemtë nëpër gara (Wrrm, wrrm)
Ulu perpara
We go fast, Prishtina, Tirana, ey, ey, ey
Po t'vjen inat ty, motorrat bojn 8-shen 12 sahati (Wrrm, wrrm)
Dritat t'Bugattit, qikat n’top dhe nuk e din mami (Hahaha)

Ti e din mendte e mia (Hey, hey)
Unë për ty ekstazia (Hey, hey)
Ti don adrenalina (Hey, hey)
Unë për ty jam shpejtësia

[REF.:]
N'venin tem unë arrita (Hey)
Arrita (Hey), arrita
Dostat krejt jane mafia
Mafia, mafia
Arrita
Arrita

I bllokojmë rrugët like San Andreas
Si me kon n'dasme kolonat e reja
Ti du buzte, i ke bo t'reja
Ki me bo hasem tu shku nëpër neja, ai-ai-ai
Po i vjen inati se mi dojne
Këngët sikur bar Lazarati, bom-bom-bom
Full Instagrami, nuk e bëj t'madhe
Jam qaj Ardiani

Ti e din mendte e mia
Unë për ty ekstazia
Ti don adrenalina
Unë për ty jam shpejtësia

[REF.:]
N'venin tem unë arrita (Hey)
Arrita (Hey), arrita
Dostat krejt jane mafia
Mafia, mafia
Arrita (Hey, hey, hey, yeah, yeah)
Arrita (Hey, hey)

Ai-ai-ai-ai, dalim dalim (Hey)
Dalim dalim (Hey), dalim dalim
N'venin ton na rahat po rrime
Rahat po rrime s'o tu na ni
Ai-ai-ai-ai, dalim dalim
Dalim dalim, dalim dalim
N'venin ton na rahat po rrime
Rahat po rrime s'o tu na ni

[REF.:]
N'venin tem unë arrita
Arrita, arrita
Dostat krejt jane mafia
Mafia, mafia
N'venin tem unë arrita (Hey)
Arrita (Hey), arrita
Dostat krejt janë mafia
Mafia, mafia

Hey hey hey hey yeah yeah yeah
Ouh, haha, Ardian yo
Lalalala, nananana, arrita


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Ardian Bujupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/07/2019


Ardian Bujupi - Arrita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arrita".
3. Video është e këngës "Arrita", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:


Komente 0