Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ardian Bujupi - Ariana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ariana".
3. Video është e këngës "Ariana", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi - Ariana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Rahat"

Komente

Asnjë Koment

06/08/2019

2019-08-06T19:46:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ariana" kënduar nga Ardian Bujupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Agron Raka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ariana e Vogel ti me je
Syqkat boje qielli ti mi ke
Kure me shiqon me sy loton
E imja je Ariana (2x)

Ariana fhira Ariana ska Ariana
Sgjindet ne kete dynja

E imjja je Ariana...
ti kisha gjepat me para
Ta qoje Arianen me kinema
Kure me shiqon me sy loton
E imja je Ariana (2x)
Ariana...Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë