Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardian Bujupi - Luna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luna".
3. Video është e këngës "Luna", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi - Luna  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

08/12/2019

2019-12-08T18:00:13+00:00300 Sachen auf'm Tacho
Zieh' den Rauch der letzten 'Garro
Alle Lichter aus, Bruder
Ich werd' geleitet von Luna

300 Sachen auf'm Tacho (ey)
Zieh' den Rauch der letzten 'Garro (hey)
Alle Lichter aus, Bruder (Bruder)
Ich werd' geleitet von Luna

Tief in der Nacht und ich fahr' ohne Sinn
Fahre Blind bis der Morgen anbricht
Ich vergesse niemals diese Nacht
In der ich dich traf, das Gefühl hält mich wach

...
...


Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë