Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Mercedesi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/10/2008

2008-10-15T18:27:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mercedesi" kënduar nga Ardian Limanmera.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardian Limanmera i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sami Kallmi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

per nje vajz te bukur
e prisha makinen
makina shkatrrohet
vajza me largohet
me thuaj te dua
mos luaj me mua
her ti me afrohesh
her ti me largohesh.

bukurja ime
te beri shpenzime
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.x2

me makinen time
un bera shpenzime
ne per benzinata
po me kalon nata
me shishe alkolit
mendja mu me doli
tuj e ndjekur vajzen
bera karambolin.

bukurja ime
te beri shpenzime
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.x2

ohj nana ime ohj nana ime
vajza simpatike
me futi ne mendime.x4

bukurja ime
te beri shpenzime
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.x2

me shishe alkolit
mendja mu me doli
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.

tuj e ndjekur vajzen
bera karambolin
sa ma bere qefin
prishe mercedezin.Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet