Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Bukuroshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


bukuroshe si nji han te pres pa dumir don mem pas kjo zemra ime te dua shpirtimi

m'kamarr malli qe ti puthi ata syt e zi pot boj be qe n'zemren time
vetemm e je ti 2 rf.,

me je e bukur si sheqer gjith nje ty te pres eja sheroje dhimbjen time gezoje jeten time

Ky tekst u dërgua nga Luljeta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 28/03/2009


Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:


Komente 0


Ardian Limanmera - Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Bukuroshe", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.