A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ardian Limanmera - Harroj Pranvera


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/09/2008

2008-09-28T14:20:08

Meri te gjitha , azgje mos le ,
ne jeten time kur mo mos u kthe
azgje e jotja mos te mbet te k un
se zemra ime nuk ze plag me shum
azgje e jotja mos te mbet te k un
se zemra ime nuk ze plag me shum

REF.
Hiqma unazen qe ne gisht ma vure,
Haroj pranvera kur t'kisha lule
Haroj pranvera kur t'kisha lule
Haroj pranvera kur t'kisha lule

Mos Ngaj mas meje per ardhmeri,
Se dora ime lotet me sti fshi
se ddora ime lotet me sti fshi
Mos thuj Gabova mos Mashtro veten,
njerzit gabojn Por jo tan jeten ,

REF.
Hiqma unazen qe ne gisht ma vure,
Haroj pranvera kur t'kisha lule
Haroj pranvera kur t'kisha lule
Haroj pranvera kur t'kisha lule


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019