Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Ska Lezet Mu Dashuru Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ME DASHNI LOJ KUR MOS BO SE SHPEJT RENA DEL N'MEJDAN E PISH MAN KUR KE MEU BO SKA KUSH HALLIN ME TA QA 2X

ME DASHNI E PA DASHNI VAJ KY HALLI JON I ZI NUK DI MOJ KUJT ME I BESU SKA LEZET MU DASHURU 2X

O JU TREJA E JU TRI ME DASHNI NUK KA MAHI NJI GABIM SA PO KUSHTON KUSH E DION KUSH KON E TRADHTON

ME DASHNI E PA DASHNI VAJ KY HALLI JON I ZI NUK DI MOJ KUJT ME I BESU SKA LEZET MU DASHURU 2X


Ky tekst u dërgua nga Auela Albania


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardian Limanmera - Ska Lezet Mu Dashuru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Lezet Mu Dashuru".
3. Video është e këngës "Ska Lezet Mu Dashuru", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:


Komente 0