Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Ardian Limanmera - Me Pak Bejte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/01/2013

2013-01-09T19:11:12+00:00

Këngë e albumit:

"Gëzuar Me Këngë Popullore"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Pak Bejte" kënduar nga Ardian Limanmera.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardian Limanmera i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

me pak bejte du me te than
se njiashtu moj kem fillue
o prej merakut qe me ka zane
m'dridhet moj zemra tuj t'shikjue

von ta njofta moj zemren tande
m'paske dasht me politike
o kur mi qojshe do letra t'ftofta
ano per ane ma ngul ka i thikeMë Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet